Rowenta CF9320D0

  • https://image.srovname.cz/cz/500/2018192/rowenta-cf9320d0.jpg

    0

Horkovzdušná kulma Rowenta CF9320D0 ve fialové barvě spolehlivě vytvoří požadovaný účes. Disponuje celkem 2 rychlostmi, 2 teplotami i studeným vzduchem. Vysoušecí kartáč má za následek nadýchaný účes s maximálním leskem a objemem. Tato kulma je ideálním pomocníkem před každým večírkem, plesem či schůzkou. Rychlé, snadné a efektivní využití na každý typ vlasů.

Recenze Rowenta CF9320D0

Michaela Plusem je oboustranný chod, jde dobře vyfoukat přirozený vlnitý účes. Větší hlučnost , nejde nastavit studený vzduch, i tam , kde je symbol hvězdičky fouká vzduch teplý.

Vladimíra Francová jsem s ní max. spokojená mám již druhou. nic

KAREL KOUBEK Vše v pohodě..

Petra Kartáč sám rotuje, bezva nápad, úleva pro ruce. Chybí mi studený vzduch při natáčení vlasů, vlasy jsou zbytečně vystaveny horkému vzduchu a tedy ničeny. Za ty peníze tam ten studenej vzduch mohl bejt...

Šárka Zatím jsem výrobek použila jen jednou, ale i tak byl výsledek více méně podle mých představ. Ovládání je intuitivní, skutečně to suší a zároveň natáčí. Je to super pro někoho, kdo nemá tři ruce :-) a chce mít pěkný vyfoukaný objem ve vlasech. Vytkla bych asi jen to, že skutečně stupeň označený jako vločka, u kterého tedy předpokládám, že by měl foukat chladný vzduch, studený vzduch opravdu nefouká, fouká vzduch teplý. Ale to se dá přežít.

+ Přidat hodnocení